![53067036_274842683414385_3838658541564985344_n](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2019/02/53067036_274842683414385_3838658541564985344_n.jpg)
Την Παρασκευή 22 Φεβρουαρίου 2019, πραγματοποιήθηκε εκπαιδευτική επίσκεψη από το Γυμνάσιο Γαζίου στο Εργαστήριο Μελέτης Συμπεριφορών Υγείας και Οδικής Ασφάλειας του ΤΕΙ Κρήτης. Το πρόγραμμα της επίσκεψης περιελάμβανε επίσκεψη-πρακτική άσκηση στον προσομοιωτή οδήγησης.
Η ενημέρωση πραγματοποιήθηκε από την συνεργάτη του εργαστηρίου, Σταυρούλα Σταυροπούλου και τις φοιτήτριες Ρουμελιώτη Φιλία και Σπανακάκη Ειρήνη-Χρυσοβαλάντη.