![Βιαννος-17-Ιουνίου-2048x1538-1](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/07/Βιαννος-17-Ιουνίου-2048x1538-1-678x381.png)
Στις 17 Ιουνίου 2023, η Κινητή Μονάδα διάγνωσης και αξιολόγησης των μαθησιακών δυσκολιών του ΕΛΜΕΠΑ, επισκέφτηκε το Δημοτικό Σχολείο της Άνω Βιάννου για την αξιολόγηση μαθητών που διαμένουν στα όρια του Δήμου. Ήταν η 2η επίσκεψη της Μονάδας στη Βιάννο κατά την διάρκεια του Σχολικού Έτους 2022-2023 για την κάλυψη των διαρκώς αυξανόμενων αναγκών του Δήμου ενώ αναμένεται νέα επίσκεψη με την έναρξη της νέας σχολικής χρονιάς.
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/07/Βιαννος-17-Ιουνίου-2048x1538-1-1024x769.png)