Ημερίδα με θέμα την Ένταξη στην Αγορά Εργασίας
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/06/Στιγμιότυπο-2023-06-20-9.07.39-μμ-5-1024x266.png)
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/06/Region_of_Crete_logo-20.png)
Στις 23 Φεβρουαρίου 2023 στις 13.00 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Χανίων πραγματοποιήθηκε ημερίδα με θέμα: “Εργασιακή Καθοδήγηση και Ένταξη στην Αγορά Εργασίας” στο πλαίσιο των συνοδευτικών μέτρων του προγράμματος επισιτιστικής και βασικής υλικής συνδρομής ΤΕΒΑ 3018-2019 της Περιφέρειας Κρήτης.
Αφίσα εκδήλωσης
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/06/Αφίσα-Δράσης-1-2-746x1024.png)
Φωτογραφικό υλικό
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/06/image-102-1024x684.png)
Δράσεις Προβολής & Διάχυσης
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/06/Στιγμιότυπο-2023-06-21-1.34.32-πμ-1024x577.png)
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/06/Στιγμιότυπο-2023-06-21-1.34.55-πμ-1024x577.png)
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/06/Στιγμιότυπο-2023-06-21-1.35.03-πμ-1024x574.png)
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/06/2Στιγμιότυπο-2023-06-20-9.09.20-μμ-6-1024x154.png)