![Στιγμιότυπο 2022-11-29, 12.44.24 μμ](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2022/11/Στιγμιότυπο-2022-11-29-12.44.24-μμ-678x381.png)
Με μεγάλη χαρά σας προσκαλούμε στο 2ο Διαδικτυακό Σεμινάριο (webinar) την Τρίτη 29 Νοεμβρίου στις 16.00 – 17.00! Η Κα Κόκκινου Κατερίνα, MSc Ειδική Παιδαγωγός και πιστοποιημένη παιγνιοθεραπεύτρια θα μας δώσει πρακτικές συμβουλές για την μελέτη στο σπίτι για να προσαρμόσουμε με τους μικρούς μαθητές ενώ η Κα Λιόλιου Σταυρούλα, MSc Ψυχολόγος Παιδιών και Εφήβων θα μας μιλήσει για τα “Μικρά και Μεγάλα Συναισθήματα”, τα δικά μας, των παιδιών μας και πως αυτά συναντιούνται.
Για να παρακολουθήσετε/συμμετάσχετε εντελώς ΔΩΡΕΑΝ αρκεί η εγγραφή σας στον παρακάτω σύνδεσμο: https://us06web.zoom.us/meeting/register/tZMvc-ihrTMuHNCUpNJc3HCZyZaA2KToyKuc?fbclid=IwAR15fXHqgrzuH1Cqdk4TtSXXaWgvzkYyJehcYkjtVAoqj8ZoJfC3ULWrpbs
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2022/11/webinar-696x1024.jpeg)