![1-26](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/05/1-26-678x381.jpeg)
Με την αμέριστη υποστήριξη του Δήμου Καντάνου Σελίνου πραγματοποιήθηκε η δράση της Κινητής Μονάδας στις εγκαταστάσεις του Δημοτικού Σχολείου Παλαιοχώρας στο Νομό Χανίων την Παρασκευή 28 και το Σάββατο 29 Απριλίου.
Πλήθος οικογενειών προσήλθε προς αξιολόγηση για πιθανές μαθησιακές ή και άλλες δυσκολίες και ενημερώθηκε από την διεπιστημονική ομάδα του προγράμματος.
Περισσότερες πληροφορίες: https://learnconsult.hmu.gr
![](https://lahers.hmu.gr/wp-content/uploads/2023/05/1-26.jpeg)